U bent hier: Home » FAQ » Moet een ontwerp-omgevingsvergunning ter kennisname aan de provincie worden voorgelegd?
banner-big-1.png

Moet een ontwerp-omgevingsvergunning ter kennisname aan de provincie worden voorgelegd?

Moet een ontwerp-omgevingsvergunning waarbij wordt afgeweken van het bestemmingsplan ter kennisname aan de provincie worden voorgelegd? En zo ja, in welke vorm?
Ja. Hierover is niets bepaald, dus het kan vormvrij. Kan dus ook in pdf via de mail.
Waar is dit te vinden in de wet-en regelgeving?
Artikel 6.12 Besluit omgevingsrecht

Bent u op zoek naar een antwoord op uw specifieke vraag? Mail dan uw vraag naar info@wabobank.nl of bel direct 058 256 40 63
© 2011 Wabobank | Sitemap
Ontwikkeld door Friks Web & Marketing